Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

У разі необхідності поновлення КЕП (ЕЦП) відповідальної особи користувача ІСПС, необхідно укласти додаткову угоду до Договору про надання послуг з технічної підтримки та обслуговування ІСПС, або до Договору про надання доступу до ІСПС. Оновлювати КЕП відповідальної особи потрібно в разі закінчення терміну дії ключа або необхідності зміни відповідального на нового власника КЕП.

Для отримання бланка додаткової угоди необхідно в відповідному модулі ІСПС перейти в розділ "Документи" та завантажити документ "Додаткова угода (зміна ЕЦП)" 

або завантажте його в переліку нижче:

Додаткова угода_Експедитор (зміна ЕЦП ).docx

Додаткова угода_Перевізник (зміна ЕЦП).docx

Додаткова угода_Морський агент (зміна ЕЦП ).docx

Додаткова угода_Державний орган (зміна ЕЦП ).docx

Додаткова угода_Портовий оператор (зміна ЕЦП).docx

2

Представник Вашої Організації заповнює бланк додаткової угоди до Договору.

Як заповнити додаткову угоду?

Уповноважена особа Організації підписує додаткову угоду і направляє відповідального співробітника в підрозділ укладення договорів ТОВ «ППЛ 33-35» за адресою: м.Одеса, Митна площа 1-А - бізнес-центр «МАРІН ПЛАЗА» (3 поверх, офіс №302).

На період терміну дії в Україні карантинних заходів перед особистим відвідуванням ТОВ «ППЛ 33-35» необхідно попередньо зв'язатися по телефону +38 (048) 7-376-376 для узгодження дати і час візиту.У разі виникнення питань щодо заповнення додаткової

Вам необхідно звертатися в Центр обробки даних (ЦОД) ТОВ «ППЛ 33-35»

По телефону +38 (048) 7-376-376 або +38 (048) 737-70-80

Поштою info@ppl33-35.com


www.ppl33-35.com